V loňském roce jsme pro vás připravili okolo 20 akcí. I letos se můžete přihlásit  na  níže uvedené akce. 

Novým bonusem pro naše členky a členy je  1 hodiny individuální konzultace nad vašimi tématy s výcvikovými lektory. O tuto službu můžete žádat na mailech:

sasa.dobrovolna@kvalitaskoly.cz,

lenka.hartmannova@kvalitaskoly.cz,

vaclav.sneberger@eukidu.eu.

Nabídka platí po celý rok 2020 a je pro členky a členy zdarma.

Termín

AKCE

Kde

Lektor

Pozvánka

Přihlášení

29. 1. 2020 supervize Praha Václav Šneberger    
16. 3. 2020 S-dílny 2. setkání, 1. skupina odpoledne Opava L. Hartmannová   Přihlásit
16. 3. 2020 S-dílny 2. setkání, 1. skupina dopoledne Ostrava L. Hartmannová    Přihlásit
  skupinový mentorink – výcvik Praha Václav Šneberger   Přihlásit
6. 4. 2020 supervize Ostrava Lenka Hartmannová   Přihlásit
8. 4. 2020 S-dílny 2. setkání, 1. skupina dopoledne Frýdek-Místek S. Dobrovolná    Přihlásit
8. 4. 2020 S-dílny 2. setkání, 1. skupina odpoledne Nový Jičín S. Dobrovolná    Přihlásit
14. 4. 2020 S-dílny 2. setkání, 1. skupina dopoledne Frýdek-Místek S. Dobrovolná    Přihlásit
14. 4. 2020 S-dílny 2. setkání, 2. skupina odpoledne Frýdek-Místek S. Dobrovolná    Přihlásit
15. 4. 2020 S-dílny 2. setkání, 3. skupina dopoledne Frýdek-Místek S. Dobrovolná    Přihlásit
21. 4. 2020 supervize Uherský Brod Hana Kroupová   Přihlásit
4. 5. 2020 S-dílny 2. setkání, 1. skupina dopoledne Nový Jičín L. Hartmannová    Přihlásit
4. 5. 2020 S-dílny 2. setkání, 2. skupina odpoledne Nový Jičín L. Hartmannová    Přihlásit
5. 5. 2020 S-dílny 2. setkání, 1. skupina odpoledne Ostrava S. Dobrovolná    Přihlásit
13. 5. 2020 S-dílny 2. setkání, 1. skupina dopoledne Opava S. Dobrovolná    Přihlásit
13. 5. 2020 S-dílny 2. setkání, 2. skupina odpoledne Opava S. Dobrovolná    Přihlásit
13. 5. 2020 S-dílny 3. setkání, 1. skupina odpoledne Opava L. Hartmannová    Přihlásit
13. 5. 2020 S-dílny 3. setkání, 1. skupina dopoledne Ostrava L. Hartmannová    Přihlásit
26. 5. 2020 supervize Uherský Brod Hana Kroupová   Přihlásit
27. 5. 2020 supervize Ostrava Lenka Hartmannová   Přihlásit
3. 6. 2020 S-dílny 3. setkání, 1. skupina dopoledne Frýdek-Místek S. Dobrovolná    Přihlásit
3. 6. 2020 S-dílny 3. setkání, 1. skupina odpoledne Nový Jičín S. Dobrovolná    Přihlásit
12 – 13. 6. 2020 skupinový mentorink – výcvik Ostrava Václav Šneberger   Přihlásit
29. 6. 2020 skupinový mentorink, supervize k výcviku Praha Václav Šneberger   Přihlásit
23. 9. 2020 S-dílny 4. setkání, 1. skupina dopoledne Frýdek-Místek S. Dobrovolná    Přihlásit
23. 9. 2020 S-dílny 4. setkání, 1. skupina odpoledne Nový Jičín S. Dobrovolná    Přihlásit
23. 9. 2020 S-dílny 4. setkání, 1. skupina odpoledne Opava L. Hartmannová    Přihlásit
23. 9. 2020 S-dílny 4. setkání, 1. skupina dopoledne Ostrava L. Hartmannová    Přihlásit
12. 10. 2020 skupinový mentorink, supervize k výcviku Ostrava Václav Šneberger   Přihlásit
12. 10. 2020 S-dílny 3. setkání, 1. skupina odpoledne Ostrava S. Dobrovolná    Přihlásit
13. 10. 2020 S-dílny 3. setkání, 1. skupina dopoledne Opava S. Dobrovolná    Přihlásit
13. 10. 2020 S-dílny 3. setkání, 2. skupina odpoledne Opava S. Dobrovolná    Přihlásit
14. 10. 2020 S-dílny 3. setkání, 1. skupina dopoledne Frýdek-Místek S. Dobrovolná    Přihlásit
14. 10. 2020 S-dílny 3. setkání, 2. skupina odpoledne Frýdek-Místek S. Dobrovolná    Přihlásit
15. 10. 2020 S-dílny 3. setkání, 3. skupina odpoledne Frýdek-Místek S. Dobrovolná    Přihlásit
22. 10. 2020 S-dílny 3. setkání, 1. skupina dopoledne Nový Jičín L. Hartmannová    Přihlásit
22. 10. 2020 S-dílny 3. setkání, 2. skupina odpoledne Nový Jičín L. Hartmannová    Přihlásit
19. 11. 2020 S-dílny 5. setkání, 1. skupina dopoledne Frýdek-Místek S. Dobrovolná    Přihlásit
19. 11. 2020 S-dílny 5. setkání, 1. skupina odpoledne Nový Jičín S. Dobrovolná    Přihlásit
19. 11. 2020 S-dílny 5. setkání, 1. skupina odpoledne Opava L. Hartmannová    Přihlásit
19. 11. 2020 S-dílny 5. setkání, 1. skupina odpoledne Ostrava L. Hartmannová    Přihlásit